Propozice závody

16.9. ne MMaS Hranice n. M.

V neděli jedou starší žáci a žákyně bojovat za své týmy do Hranic na Moravě. Zatím si vedou skvěle, ale v moravském finále začínáme od nuly a budeme se snažit sejít v plné sestavě a útočit na medailové pozice.

Nominaci se dozvíte do čtvrtka u svých osobních trenérů.

Sraz v 7:50, návrat cca v 17:30.

Všichni závodí v oddílovém dresu, vezměte si dostatečné oblečení, příp. deku, karimatku apod. jídlo a pití. Stadion nemá úplně velkou tribunu. 

10:00 chůze 3000m Žci Běh 01chůze 3000m Žky Běh 01
10:15 tyč Žkykladivo 4kg Žcioštěp 500g Žky
10:30 60 m Žky Rozběh 01výška Žci
10:45 60 m Žci Rozběh 01dálka Žky
11:00 800 m Žky Běh 01
11:15 800 m Žci Běh 01
11:30 100 m př. Žky Běh 01kladivo 3kg Žkyoštěp 600g Žci
11:45 100 m př. Žci Běh 01
12:00 60 m Žky Finále A
12:15 60 m Žci Finále Avýška Žkytyč Žci
12:30 300 m Žky Běh 01dálka Žci
12:45 300 m Žci Běh 01koule 4kg Žcidisk 0,75kg Žky
13:00 1500 m př. Žci Finále
13:15 3000 m Žci Finále
13:30 200 m př. Žky Běh 01
13:45 200 m př. Žci Běh 01
14:00 150 m Žky Běh 01koule 3kg Žkydisk 1kg Žci
14:20 150 m Žci Běh 01
14:40 1500 m Žky Finále
14:50 1500 m Žci Finále
15:00 4x60 m Žky Běh 01
15:10 4x60 m Žci Běh 01
15:20 4x300 m Žky Běh 01
15:30 4x300 m Žci Běh 01

21.6. čt 4. kolo družstev ml. žactva Frýdek

ODJEZD

Sraz v 13:20, návrat cca 19:45 ke stadionu.

DATUM

21.6.2018 

MÍSTO

Frýdek-Místek 

VEDOUCÍ ČINOVNÍCI

Hlavní rozhodčí Nejezchleba Josef    
Řídící soutěže družstev Korbel Jaromír    
Výsledky zpracoval Pišová Alice    

STARTUJÍ

ročníky 2005 - 2006
ročníky 2005 - 2006
 

SOUTĚŽE

Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, oštěp 500g, kriket, chůze 2000m,
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 2kg, oštěp 400g, kriket, chůze 2000m,

MĚŘÍCÍ ZAŘÍZENÍ

Použití certifikovaných zařízení pro měření:

Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

Závodní kancelář je otevřena v tribuně stadiónu od 14.30 hodin

STARTOVNÉ

Za každé družstvo se hradí 300 Kč

PŘIHLÁŠKY

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od středy 13.června do středy 20.června do 20.00 hodin

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v tribuně stadiónu.

VÝSLEDKY

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány ve vestibulu tribuny. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

ČASOVÝ POŘAD

čtvrtek, 21.6.2018

ČASDISCIPLÍNY
 

15:30 60 m př. Žkmvýška Žkmdálka Žcmkoule 3kg Žcmkriket Žkm
15:50 60 m př. Žcm
16:10 60 m Žkm
16:30 60 m Žcmkoule 2kg Žkmkriket Žcm
16:50 800 m Žkm
17:00 800 m Žcm
17:10 300 m Žkm
17:30 300 m Žcmvýška Žcmdálka Žkmoštěp 400g Žkm
17:50 1500 m Žkm
18:00 1500 m Žcm
18:10 150 m Žkmoštěp 500g Žcm
18:40 150 m Žcm
19:10 4x60 m Žkm
19:20 4x60 m Žcm

STRAVOVÁNÍ

Občerstvení zajištěno v klubovně stadiónu. 

19.6. út 3 kolo družstev st. žactva Frýdek

SRaz

sraz v 13:20 u stadionu, návrat kolem 19:30.

DATUM

19.6.2018 

MÍSTO

Frýdek-Místek 

VEDOUCÍ ČINOVNÍCI

Hlavní rozhodčí Nejezchleba Josef    
Řídící soutěže družstev Korbel Jaromír    
Výsledky zpracoval Pišová Alice    

STARTUJÍ

ročníky 2003 - 2004
ročníky 2003 - 2004
 

SOUTĚŽE

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 3000m,
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, chůze 3000m,

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí řídící soutěže podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

MĚŘÍCÍ ZAŘÍZENÍ

Použití certifikovaných zařízení pro měření:

Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů do pndělí 18:00.

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v tribuně stadiónu. 

VÝSLEDKY

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány ve vestibulu tribuny. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

ČASOVÝ POŘAD

úterý, 19.6.2018

ČASDISCIPLÍNY
00:00
15:00 tyč Žcityč Žkykladivo 4kg Žcichůze 3000m Žcichůze 3000m Žky
15:30 100 m př. Žkydálka Žkyoštěp 500g Žky
15:40 100 m př. Žci
15:50 60 m Žkykladivo 3kg Žky
16:05 60 m Žcivýška Žci
16:20 800 m Žkyoštěp 600g Žci
16:30 800 m Žci
16:40 200 m př. Žky
17:00 200 m př. Žcidálka Žcikoule 3kg Žkydisk 1kg Žci
17:20 1500 m Žky
17:30 1500 m Žcivýška Žky
17:40 300 m Žky
18:00 300 m Žcikoule 4kg Žcidisk 0,75kg Žky
18:20 150 m Žky
18:40 150 m Žci
19:00 4x60 m Žky
19:10 4x60 m Žci

3.6. ne MMaS žactva Brno

POŘADATEL

Z pověření ČAS technicky zajišťuje AC Moravská Slavia Brno, spolek 

DATUM

neděle 3.6.2018 , sraz 6:30, návrat cca 20:00

MÍSTO

Brno - sportovní areál Pod Palackého vrchem 

SOUTĚŽE

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 3000m,
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, chůze 3000m,

Soutěž v hodu kladivem žáků a žákyň proběhne na stadionu T.J. Sokola Brno-Žabovřesky. Odvoz závodníků, závodnic a trenérů bude zajišten autobusem. Bude přistaven v 8,30 při horním východu ze stadionu (točna MHD). Po ukončení soutěží v hodu kladivem budou všichni převezeni zpět na hlavní stadion, a to nejpozději v 11.30.

Připomínáme, že rozhodčí budou provádět kontrolu oddílovách dresů dle registru ČAS.

 

PŘIHLÁŠKY

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 29.5. do 1.6. do 20h. Elektronická prezentace se nebude provádět. 

VÝDEJ STARTOVNÍCH ČÍSEL

Startovní čísla budou vydána pouze účastníkům v běhu na 800 m a delších a na chůzi.

ROZCVIČOVÁNÍ

Rozcvičování před běžeckými disciplínami bude povoleno pouze na rozcvičovacím stadionu. Rozcvičovaní před technickými disciplínami bude umožněno v příslušném sektoru na hlavním stadionu.

KONTROLA NÁČINÍ

Závodníci a závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu. Vážení a měření náčiní bude prováděno v nářaďovně na hlavním stadionu od 8h.

SVOLAVATELNA

Každý závodník a závodnice se musí osobně prezentovat před začátkem své disciplíny v daném sektoru u vrchního rozhodčího.

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v budově při vstupu na stadion. Šatny slouží pouze k převlékání. Pořadatel napřebírá zodpovědnost za majetkovou újmu žádného z účastníků.

STARTOVNÍ LISTINY

Startovní listiny budou vyvěšeny na informační tabuli v prostoru nad hlavní tribunou

Nasazení závodníků a závodnic do jednotlivých běhů, včetně losování drah a stanovení pořadí na startu, postupové klíče, pořadí závodníků, resp. závodnic, v soutěžích v poli a základní výšky a zvyšování v soutěžích ve výšce a tyči určuje v závodní kanceláři hlavní rozhodčí.

VÝSLEDKY

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v prostoru nad hlavní tribunou. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

PROTESTY

Protesty týkající se výsledků nebo průběhu soutěže musí být podány do 30 minut po úředním vyvěšení výsledků této soutěže na informační tabuli v prostoru nad hlavní tribunou, a to ústně příslušnému vrchnímu rozhodčímu (pravidlo 146 odst. 2, 3, 4 a 5 pravidel atletiky).
Případné odvolání proti rozhodnutí vrchního rozhodčího se podává prostřednictvím hlavního rozhodčího, a to písemně a doložené vkladem ve výši 500 Kč (pravidlo 146 odst. 3 a 6 Pravidel atletiky).

ZDRAVOTNÍ SLUŽBA

Stanoviště lékaře bude v prostoru nad hlavní tribunou.

ČASOVÝ POŘAD

neděle, 3.6.2018

ČASDISCIPLÍNY
09:00 na stadionu T.J. Sokol Brno-Žabovřeskykladivo 3kg Žky Finále
09:30 tyč Žci Finálechůze 3000m ŽciFinálechůze 3000m ŽkyFinále
10:00 100 m př. Žky Rozběhvýška Žci Fináledálka Žky Finále
10:15 na stadionu T.J. Sokola Brno-Žabovřeskykladivo 4kg Žci Finále
10:30 100 m př. Žci Rozběh
10:50 60 m Žky Rozběhtyč Žky Finále
11:10 60 m Žci Rozběh
11:50 800 m Žky Finále
12:15 800 m Žci Finále800 m Žci Finále
12:35 100 m př. Žky Fináledisk 0,75kg Žky Finále
12:55 100 m př. Žci Finálevýška Žky Fináledálka Žci Finálekoule 4kg Žci Finále
13:10 60 m Žky Finále
13:25 60 m Žci Finále
13:35 300 m Žky Fináledisk 1kg Žci Finále
13:50 300 m Žci Finále
14:10 1500 m př. Žci Finálekoule 3kg Žky Finále
14:30 3000 m Žci Finále
14:45 200 m př. Žky Finále
15:05 200 m př. Žci Fináleoštěp 500g Žky Finále
15:35 150 m Žky Finále
16:00 150 m Žci Finále
16:40 1500 m Žky Fináleoštěp 600g Žci Finále
17:00 1500 m Žci Finále
17:15 4x60 m Žky Finále
17:25 4x60 m Žci Finále
17:40 4x300 m Žky Finále
17:55 4x300 m Žci Finále4x300 m Žci Finále4x300 m Žci Finále

STRAVOVÁNÍ

Stánek s občerstvení bude v prostoru nad hlavní tribunou.

PARKOVÁNÍ

Příjezd ke stadionu je z ulice Kolejní, parkování pro veřejnost a závodníky bude zajištěno v parkovacím domu (krytém parkovišti) pod stadionem cca 100m od vchodu na stadion. Parkoviště.

Horní brána bude uzavřena.

24.5. čt 2. kolo družstev ml. žactva Třinec

SRAZ

Ve čtvrtek ve 12:50 před stadionem, návrat kolem 20:30

 

SOUTĚŽE

Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, oštěp 500g, kriket, chůze 2000m,
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 2kg, oštěp 400g, kriket, chůze 2000m,

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Oštěp se bude házet na vrhačské louce nad hlavním stadionem

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů do středy 23.5.2018

ČASOVÝ POŘAD

čtvrtek, 24.5.2018

ČASDISCIPLÍNY
15:30 60 m př. Žkm Finálevýška Žkm Fináledálka Žcm Finálekoule 3kg Žcm Finálekriket Žkm Finále

16:00 60 m př. Žcm Finále
16:20 60 m Žkm Finále
16:40 60 m Žcm Finálekoule 2kg Žkm Finále
17:00 800 m Žkm Finále
17:15 800 m Žcm Finálevýška Žcm Fináledálka Žkm Finálekriket Žcm Finále
17:30 300 m Žkm Fináleoštěp 400g Žkm Finále
17:50 300 m Žcm Finále
18:10 1500 m Žkm Finále
18:30 1500 m Žcm Fináleoštěp 500g Žcm Finále
18:50 150 m Žkm Finále
19:10 150 m Žcm Finále
19:30 4x60 m Žkm Finále
19:45 4x60 m Žcm Finále

22.5. út 2. kolo družstev st. Třinec

SRAZ

V úterý 22.5. ve 12:50 před stadionem, návrat kolem 20. hodiny

SOUTĚŽE

 

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g,
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g,

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Kladivo a disk se budou házet na vrhačské louce nad hlavním stadionem.


ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

Závodní kancelář je otevřena na tribuně stadionu  od 14.30 hodin

PŘIHLÁŠKY

U svých trenérů nejpozději do pondělí 21.5..

KONTROLA NÁČINÍ

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v bráně borců stadionu

ŠATNY

Šatny jsou k dispozici v areálu sportovní haly STARS

ČASOVÝ POŘAD

úterý, 22.5.2018

ČASDISCIPLÍNY
15:30 100 m př. Žky Fináletyč Žci Fináledálka Žky Finálekladivo 4kg Žci Fináleoštěp 500g Žky Finále
15:40 100 m př. Žci Finále
15:55 800 m Žky Finále
16:05 800 m Žci Finále
16:15 60 m Žky Finálekladivo 3kg ŽkyFináleoštěp 600g Žci Finále
16:30 60 m Žci Finále
16:45 300 m Žky Finálevýška Žky Fináledálka Žci Finále
16:55 300 m Žci Fináletyč Žky Finále
17:15 200 m př. Žky Finálekoule 4kg Žci Fináledisk 0,75kg Žky Finále
17:30 200 m př. Žci Finále
17:50 150 m Žky Finálevýška Žci Finále
18:10 150 m Žci Finálekoule 3kg Žky Fináledisk 1kg Žci Finále
18:30 1500 m Žky Finále
18:40 1500 m př. Žci Finále
18:50 4x300 m Žky Finále
19:00 4x300 m Žci Finále