Aktuality tréninkové skupiny Milana Nožičky - ročník 2004

Tréninky a kontrolní závody 24.9.-27.9.2018

Tréninky a Kontrolní závody příští týden budou :

Pondělí : 16,00 - 17,30

Úterý jsem u lékaře a trénink posunuji od 17,00 - 18,30

Středa : 16,00 - 17,00

Čtvrtek : Sraz ve 14,30 a poté máme Kontrolní závody . 

Nominace je zde :

Balcarová Alexandra           60m + dálka  + 300m           

Bužgová Kristýna                60m + dálka + 300m

Dlouhá Lucie                       60m + dálka + 300m

Hrtánková Marie                   300m + 1500m

Hroch Michal                       60m + dálka + 300m

Kilián Kryštof                       60m + 300m      

Klásková Lucie                     60m + dálka + 300m

Kleibertová Jana                 300m + 1500m     

Lamlová Kristýna                60m + dálka + 300m

Lutz Matěj                          60m + 300m

Maršálek Jakub                    300m + 1500m 

Němečková Johana               60m + dálka + 300m      

Panuška David                      60m + 300m     

Smělík Adam                        60m + dálka  + 300m   

Stankovičová Aneta              60m + dálka ? zatím zraněná

Šodková Patricie                   60m + dálka ?  zatím nemocná    

Tesařová Lucie                      60m + dálka   + 300m  

V pátek je volno po závodech a v sobotu si doma zaklusejte 4-5km.

Coach

Milda Nožička

 

 

 

Tréninky 17.9. - 21.9.2018

V pátek 21.9. ruším trénink z důvodu dřívějšího odjezdu na MČR jednotlivců s Matesem Lutzem a Adamem Smělíkem...

Příští týden budou tréninky :

Pondělí - 16,00 -17,30 Spotovní gymnázium, stadion je uzavřen kvůli fotbalu Baník - Sparta.

Úterý trénink není, na stadionu je závod přípravek, zatrénujete si doma podle mých pondělních dispozic...

Středa + Čtvrtek tréninky 16,00 - 17,30 na Městském stadionu.

Coach Milda

 

Konečná sestava pro Mistrovství Moravy a Slezska družstev

Konečná sestava našeho teamu pro nedělní Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva v Hranicích je zde :

M.Lutz ,M.Hroch A.Smělík,J.Maršálek ,K.Bužgová,J.Kleibertová , L. Klásková + L.Tesařová

Mimo soutěž 60m :
L.Dlouhá + A.Stankovičová + P.Šodková + K.Lamlová .

Sraz v neděli v 7,45 u stadionu.

Coach Milda

 

Tréninky a Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva

 

 

Zítra ve čtvrtek jsou na stadionu závody přípravek a trénink není, bude v pátek od 15,30 - 17,00

 

Příští týden 10.9.-16.9. budou tréninky probíhat na Městském stadionu oc 16,00 - 17,30 v pondělí, úterý, středu a čtvrtek . V pátek bude volno před závody, v sobotu se rozvičíte doma a v neděli všichni členové a členky "A" družstev odjedou na Mistrovtsví Motavy s Slezska do Hranic. Sraz bude v 7,45 u stadionu.

 Sestava a disciplíny našeho teamu jsou zde :

K.Bužgová - 100m př., 60m, 4x60m

L. Dlouhá - 60m, dálka, 4x60m

M.Hroch - 100m př.,výška, 4x60m

L.Klásková - 100m př., výška, 4x60m

J.Kleibertová - 800m, 4x300m,4x60m

M.Lutz - 60m, 300m, 4x300m

J.Maršálek - 800m, 4x300m

A.Smělík - výška, tyč, 4x60m

A.Stankovičová -  60m, 150m, 4x60m

P.Šodková - 100m př, 60m, 4x60m

 L.Tesařová - 100m př, výška, 3x300m

Časový pořad :

Čas Disciplíny 10:00 chůze 3000m Žci chůze 3000m Žky 

10:15 tyč Žky   kladivo 4kg Žci   oštěp 500g Žky  

10:30 60 m Žky Rozběh 01 výška Žci  

10:45 60 m Žci Rozběh 01 dálka Žky  

11:00 800 m Žky 

11:15 800 m Žci 

11:30 100 m př. Žky  kladivo 3kg Žky   oštěp 600g Žci 

 11:45 100 m př. Žci 

12:00 60 m Žky Finále A

12:15 60 m Žci Finále A výška Žky   tyč Žci 

12:30 300 m Žky dálka Žci  

12:45 300 m Žci koule 4kg Žci   disk 0,75kg Žky

13:00 1500 m př. Žci Finále 

13:15 3000 m Žci Finále

 13:30 200 m př. Žky

13:45 200 m př. Žci

14:00 150 m Žky koule 3kg Žky   disk 1kg Žci  

14:20 150 m Žci

14:40 1500 m Žky

14:50 1500 m Žci

15:00 4x60 m Žky

15:10 4x60 m

15:20 4x300 m Žky

15:30 4x300 m Žci 

4.kolo soutěže družstev staršího žactva + další tréninky

 

Zítra ve středu 5.9. trénink po závodech není a bude ve čtvrtek 6.9. od 17,00 na stadionu Sportovního gymnázia jako byl v pondělí..

Již v úterý 4.9. proběhne v Třinci 4.kolo soutěže družstev  staršího žactva. Odjezd bude ve 13,00 od Městského stadionu, sraz ve 12,45 hodin.

POZOR - návrat bude díky velkému počtu disciplín a dlouhému časovému pořadu v cca 20,30 - 21,00 !!

Sestava a disciplíny našeho teamu jsou zde :

A.Balcarová - 60m, 150m, 4x60m

K.Bužgová - 100m př., 60m, 4x60m

L. Dlouhá - 60m, dálka, 4x60m

M.Hroch - 100m př.,výška, 4x60m

K.Jurgová - 60m, 150m, 4x60m

K.Kilián -  60m, 150m, 4x60m

L.Klásková - 100m př., výška, 4x60m

J.Kleibertová - 800m, 4x60m

M.Lutz - 60m, 150m, 4x60m

J.Maršálek - 800m, 4x60m

J.Němečková -  60m, 150m, 4x60m

D.Panuška -  60m, 150m, 4x60m

A.Smělík - výška, tyč, 4x60m

S.Smolín - 800m, 4x60m

A.Stankovičová -  60m, 150m, 4x60m

P.Šodková - 100m př, 60m, 4x60m

 L.Tesařová - 100m př, výška, 4x60m

Časový pořad :

Časový pořad Čas Disciplíny 15:00 chůze 3000m Žci Finále  chůze 3000m Žky Finále 

15:30 100 m př. Žky Finále  tyč Žci Finále  oštěp 500g Žky Finále  dálka Žky Finále  kladivo 4kg Žci Finále 

15:40 100 m př. Žci Finále 

15:55 800 m Žky Finále 

16:05 800 m Žci Finále 

16:15 60 m Žky Finále  kladivo 3kg Žky Finále  oštěp 600g Žci Finále 

16:30 60 m Žci Finále 

16:45 300 m Žky Finále  výška Žky Finále  dálka Žci Finále 

16:55 300 m Žci Finále  tyč Žky Finále 

17:05 3000 m Žci Finále 

17:15 200 m př. Žky Finále  koule 4kg Žci Finále  disk  Žky  Finále 

17:30 200 m př. Žci Finále 

17:50 150 m Žky Finále  výška Žci Finále 

18:10 150 m Žci Finále  koule 3kg Žky Finále  disk 1kg Žci Finále 

18:30 1500 m Žky Finále 

18:40 1500 m Žci Finále 

18:50 4x60 m Žky Finále 

19:00 4x60 m Žci Finále 

19:10 4x300 m Žky Finále 

19:20 4x300 m Žci Finále 

V pondělí 3.9. proběhne krátké rozvičení od 15,30 na stadionu Sportovního gymnázia v OV - Zábřehu za nákupním centrem Kotva.

Coach Milda

tel. 737 237 703