Druhé kolo družstev bylo opět vítězné

V úterý 19. května pokračovala druhým kolem soutěž družstev Moravskoslezkého kraje. Obě družstva dokázala suverénně zvítězit.

Nejvíce bodovali

Žákyně

  • Magdaléna Medvecová – 35 bodů
  • Karolína Valošková – 26 bodů
  • Iveta Kochánková – 26 bodů
  • Isabella Voitle – 22 bodů
  • Nikola Hořínková – 21 bodů

Žáci

  • Richard Kwiczala – 37 bodů
  • Alexandr Benda – 37 bodů
  • Dominik Kochaň – 34 bodů
  • Jakub Prášek – 33 bodů
  • Matyáš Olšer - 26 bodů
  • Vít Žižka – 26 bodů

Top výkony kola 🔥

  • Iveta Kochánková – 7,89 na 60 m
  • Isabella Voitle – 42,71 na 300 m
  • Karolína Valošková – 5,12 m ve skoku dalekém

Gratulujeme všem atletům a trenérům a těšíme se na třetí kolo, které se uskuteční na domácím stadionu ve Vítkovicích 9. června 💙


Vytisknout