• Customer Care
  • (888) 123-4567

Aktuality

seznamte se s tím, co se u nás děje...

Nejrychlejší sprinteři jsou z Vítkovic

Vážení rodiče, 

 

dobrých zpráv není nikdy dost a my vám s radostí oznamujeme, že na letošním halovém mistrovství České republiky se vítkovickým závodníkům podařil zlatý double!! Karolína MAŇASOVÁ prožívá zatím nejlepší sezónu své atletické kariéry a dnes při velkém finále potvrdila svou pozici české jedničky. Karolína ještě v minulém roce závodila v kategorii juniorek, i přes to, ale dokázala zvítězit a připsat si tak první mistrovský titul mezi dospělými. Moc gratulujeme! Na stejné 60 metrové trati mezi favority na zlato rozhodně patřil Zdeněk STROMŠÍK. Zdeněk už má na svém kontě 4 tituly z HMČR a je spoludržitelem národního rekordu na 100m. Ve finálovém běhu nedal soupeřům šanci a zvítězil v super rychlém časem 6.59 sekund, což je nový rekord mistrovství a od halového českého rekordu ho dělila pouhá setinka sekundy. Zdeněk se nominoval na Halové Mistrovství Evropy, které proběhne začátkem března v Istanbulu. Budeme moc fandit a gratulujeme rovněž i trenérům. Karolínu připravuje Ivo Pištěk a Stromšu Jarda Vlček. 

Nutno podotknout, že ve finálovém běhu žen na 60m jsme měli trojí zastoupení. Čtvrtá doběhla česká reprezentantka Jana Slaninová a šestá Štěpánka Kolářová. Spolu se Stromšou běžel ve finále díky novému osobnímu rekordu z rozběhu i Tomáš Lisák, odchovanec vítkovické atletiky. 

Dnes se představil na 60m překážek mužů i náš trenér Honza Vojtek, který si posunul svůj osobní nejlepší výkon na 8.33 sekund a v rozběhu skončil čtvrtý. Zítra ještě bude bojovat ve skoku vysokém. 

IMG 4862


Vytisknout  

Žactvo AK SSK Vítkovice

Díky špičkovému zázemí, kterým náš klub disponuje, si děti mohou vyzkoušet všechny atletické disciplíny. V tomto věku se mladí atleti nachází v takzvané základní etapě tréninku a mají tak dost času na to zjistit, která disciplína je pro ně ta pravá.

Rychlý kontakt

Adresa:
Závodní 2891/86
Ostrava-Vítkovice, 703 00

Vedoucí trenér: Fatima Kostková
Mobil:
+420 737 043 020

Email: fati.k@seznam.cz