Propozice závody

8.10. ne MMaS družstev ml. žactva

Sraz závodníků v 9:20 u vrátnice, všichni závodí v oddílovém dresu.

Časový pořad MMaS mladšího žactva Ostrava  ne 8.10.2017

 

10:30     60m př. D    výška H   dálka D   koule H   oštěp H         míček D

10:40     60m př. H

10:55     60m D

11:15     60m H

11:35     800m D

11:45     800m H

11:55     300m D

12:00             výška D         dálka H           koule D            oštěp D     míček H

12:10     300m H

12:25     1500m D

12:35     1500m H

12:45     150m D

13:10     150m H

13:35     4x60m H

 

13:50     4x60m D

7.10. so MČR družstev st. žactva Jablonec

Odjezd: pá 6.10. v 11:00 od stadionu, návrat cca 23:00 v sobotu

S sebou: oddílový dres, tretry, dostatečné oblečení, čepici, rukavice, deku nebo spacák (na stadion), jídlo, pití.

Spíme v hotelu Rehavital se snídaní, závodníci dostanou stravné.

Časový pořad
10:30 3 000 m chůze D       tyč H             oštěp D    kladivo H
11:00 3 000 m chůze H
11:30 60 m D rozběhy        výška H
11:45 60 m H rozběhy
12:00 800 m D                dálka D             oštěp H      kladivo D
12:15 800 m H
12:30 100 m př. D
12:45 100 m př. H
13:00 60 m D finále
13:15 60 m H finále         výška D     tyč D
13:30 300 m D                dálka H           koule H             disk D
13:45 300 m H
14:00 1 500 m př. H
14:15 3 000 m H
14:30 200 m př. D
14:45 200 m př. H
15:00 150 m D                           koule D            disk H
15:15 150 m H
15:30 1 500 m D
15:45 1 500 m H
16:00 4 x 60 m D
16:15 4 x 60 m H
16:30 4 x 300 m D
16:45 4 x 300 m H

1.10. ne MMaS mladšího žactva - Hranice

Přihlášky u svých trenérů do čtvrtku 28.9.

Sraz: 8:30 před stadionem, návrat cca 15:45 

Discipliny: 60m př., 60m, 150m, 300m, 800m, 1 500m, výška, dálka, koule 2kg (žky), koule 3kg (žci), kriket, oštěp 400g (žky), oštěp 500g (žci), štafeta 4x 60m

Ceny: závodníci na prvních třech místech v každé disciplíně obdrží diplomy a medaile.

Základní výška a zvyšování: Mladší žákyně: 115 cm – zvyšování po 5 cm do 140 cm a dále pak po 3 cm Mladší žáci: 120 cm – zvyšování po 5 cm do 150 cm a dále pak po 3 cm

Časový program:

10.30 hod. 60m př. H F výška H F dálka D F kriket H F

10.40 hod. 60m př. D F

10.55 hod. 60m R H

11.10 hod. 60m R D

11.30 hod. 800m H F oštěp D F koule H F

11.40 hod. 800m D F

11.55 hod. 1 500 H F

12.05 hod. 1 500 D F

12.20 hod. 60m F H výška D F dálka H F

12.30 hod. 60m F D kriket D F

12.40 hod. první blok vyhlašování

12.55 hod. 300m H F

13.10 hod. 300m D F

13.25 hod 150m H F oštěp H F koule D F

13.40 hod. 150m D F

14.00 hod. 4x60m H F

14.10 hod. 4x60m D F

14.25 hod. druhý blok vyhlašování

27.9. st 4. kolo OBPM na Sportovním gymnáziu

Ve středu 27.9. se od 15:30 uskuteční 4. kolo běžeckého poháru. Všichni jste zváni.

A pozor, další - poslední finalové kolo bude už v úterý 3. října!

 

                                                                                                           

OSTRAVSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2017

XIX. ročník

4. závod

               

 

Pořadatel:  zajišťuje atletický klub SSK Vítkovice ve spolupráci se Sportovním gymnáziem v Ostravě-Zábřehu. 

 

Datum a místo konání: středa 27. září 2017 od 15.30 hodin, stadion Sportovního gymnázia, Ostrava-Zábřeh.  

 

Přihlášky: před startem si každý účastník závodu nahlásí jméno, oddíl a ročník u prezentace, vyplní startovní kartičku, se kterou závod absolvuje a v cíli ji odevzdá rozhodčím.

 

Časový program a délky tratí:

15.45     žákyně a žáci      roč. 2008 a mladší                                             600m

16.00     žákyně a žáci      roč. 2006-2007                                                   800m

16.15     žákyně a žáci      roč. 2004-2005                                                   800m

16.30     žákyně a žáci      roč. 2002-2003                                                 1500m

16:40     vyhlášení všech kategorií

 

 

 

23.-24.9. MČR žactva Břeclav

Startují vybraní technickým delegátem.

Sraz sobota (cesta busem) 8:50 před stadionem, návrat cca ve 21 hodin.

Sraz neděle (cesta vlakem): 6:50 na Svinově u pokladen, návrat cca v 17:00

Sobota 23. září 2017
12.00 Kladivo H
12.45 Slavnostní zahájení
13.00 100 m př. D R Tyč D
13.25 100 m př. H R Výška H
13.45 60 m D R 13.55 60 m H R
14.15 800 m D R
14.30 800 m H R Disk H
14.50 8x100 závod ZŠ a přípravek
15.05 100 m př. D F
15.15 100 m př. H F
15.30 60 m D F
15.40 60 m H F
15.55 1500 m D F Tyč H
16.10 1500 m H F Výška D
16.25 1500 m př. H F
16.40 300 m D R Disk D
16.50 300 m H R
17.05 3000 m chůze D F
17.30 3000 m chůze H F
17.55 4x60 m D F
18.10 4x60 m H F

Neděle 24. září 2017
09.00 Kladivo D
10.00 200 m př D R Dálka H
10.20 200 m př. H R Koule D
10.40 150 m D R Oštěp H
11.00 150 m H R
11.20 800 m D F
11.30 800 m H F
11.40 300 m D F
11.50 300 m H F
12.05 200 m př. D F Dálka D
12.15 200 m př. H F Koule H
12.25 150 m D F Oštěp D
12.35 150 m H F
12.45 3000 m H F
13.05 4x300 m D F
13.20 4x300 m H F

14.9. čt 4. kolo družstev ml. žactva - doma

PROPOZICE PŘEBOR DRUŽSTEV MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 4. KOLO MLADŠÍHO ŽACTVA

 Čt 14.září 2017, Městský stadion Ostrava


Datum konání : čtvrtek 14. září 2017 od 15.30 hodin
Místo konání : Městský stadion Ostrava, Závodní 86, Ostrava 3

Přihášky u svých trenérů do úterý 12.9.

Šatny pouze k převlečení, za ztráty pořadatel neručí.

Rozvičování : výhradně na vedlejším hřišti

Porada vedoucích: do 14:30 provést úpravu přihlášky, v 15:00 porada

Prezentace : bude probíhat přímo u disciplíny

Občerstvení : bude zabezpečeno v bufetu mezi stadióny

 

Časový pořad 4. kola mladšího žactva Ostrava  čt 14.9.2017

 

15:30     60m př. D    výška D   dálka H  koule H   oštěp H              míček D

15:45     60m př. H

15:55     60m D

16:20     60m H

16:35     800m D

16:45     800m H

16:55     300m D

17:00               výška H         dálka D     koule D    oštěp D           míček H

17:05     300m H

17:20     1500m D

17:30     1500m H

17:40     150m D

18:00     150m H

18:20     4x60m H

 

18:30     4x60m D