Aktuality tréninkové skupiny Kratochvíla + Sobotové - ročník 2006 po+st

Zrušení tréninku

Dobrý den,
z důvodů nepřítomnosti trenérů, musí být pondělní trénink zrušen. Následný trénink bude ve středu 21.3.2018 od 16.hod. Díky za pochopení.
 
S pozdravem
 
Ondra Kratochvíl

Tréninky během jarních prázdnin jsou zrušeny.

Bohužel musíme tréninky během jarních prázdnin zrušit. Děkuji za pochopení.

S pozdravem Ondra Kratochvíl

Athletics indoor Ostrava Youth

Dobrý den,
rád bych Vás informoval o následujících závodech Athletics indoor Youth. Závody jsou pro mladší a starší žactvo, kategorie mladších a starších žákyň závodí spolu, stejně jako žáci. Do přílohy v mailu přikládám časový program kde jsou také disciplíny, na které je možnost se přihlásit. V pondělí vyzkoušíme vrh koulí, kdo by chtěl vyzkoušet kouli. Prosím o potvrzení účasti + výběr disciplíny. Platí to samé jako u předchozích závodů = hodinu před závodem sraz v tunelu pod halou, nezapomenou na závod dres a kraťasy nebo elasťáky, na rozcvičení mikinu a tepláky.
 
Ještě mám k dispozici 2 páry treter vel. 39, kdyby měl někdo zájem.
 
V případě dotazů jsem k dispozici.
 
S pozdravem      Ondra Kratochvíl

Otevřený krajský přebor staršího a mladšího žactva

Dobrý den,
jak už jsem avizoval v předešlém mailu, v neděli 21.1.2018 se uskuteční krajský přebor staršího a mladšího žactva. Byl bych rád kdyby byla účast naši skupiny co nejhojnější. Tento rok jsou ročníky 2006 první rok mladší žactvo, v této kategorii budou také příští rok. Tzn. chce to nasbírat co nejvíce zkušenosti ze závodů, které poté mohou uplatňovat v dalších letech. Do přílohy přikládám propozice závodů + časový program. Vždy je nutné být v tunelu zhruba hodinu před začátkem disciplíny, a začít se rozcvičovat. Po rozcvičení se musí závodníci dostavit 10 minut před startem disciplíny k startérovi. Ve středu probereme účast a kdo by chtěl jít jakou disciplínu, i přes to prosím o potvrzení účasti do mailu, ať můžu provést přihlášení do systému. Přihlášky se podávají do pátku do 20hod.
 
V případě dotazů jsem k dispozici.
 
S pozdravem, trenér Kratochvíl
Attachments:
Download this file (otevreny-prebor-211__.pdf)otevreny-prebor-211__.pdf45 kB

Hledáme dobrovolníky na světelnou show při Czech Indoor Gala!

Hledáme dobrovolníky na světelnou show při Czech Indoor Gala!

Děti ročníku 2006 se mohou aktivně podílet na největším atletickém halovém závodu v České republice.
Podmínkou je přihláška mailem do pátku 19.1. na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
a účast na zkoušce ve středu 24.1. v 16:00 a ve čvrtek 25.1. ke konci programu, který budou moci děti celý shlédnout! (Vstupenky pro rodiče se prodávají na www.ticketart.cz).
S sebou čistou obuv, dlouhé černé kalhoty, oddílový dres (možná dostanou tričko).